produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane, ibuprofen
, Synoptis
Dawka:
Opakowanie:
(0,58 zł / szt.)
Substancją czynną jest ibuprofen. Każda tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.
Pozostałe składniki leku: rdzeń tabletki: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, hypromeloza, krzemionka koloidalna bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian; otoczka tabletki: Opadry White 03G28692: hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 6000, makrogol 400
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
tabletki musujące, 24 tabletki
tabletki musujące, 16 tabletek
tabletki, 10 tabletek
płyn, 10 pojemników 1 mililitr
33,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
tabletki powlekane, 20 tabletek blistry
tabletki powlekane, 24 tabletki blistry
zawiesina, 100 mililitrów
proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek
41,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
Apteka internetowa www.miodovezdrovie.pl
ul. Stokrotki 2 / LU5A i LU6, 16-010 Nowodworce
Nr zezwolenia: NFA.8520.1.2.2024
Tel: +48 57 339 95 75
E-mail: apteka.nowodworce@gmail.com
Pon-Pt.: 07:00-19:00
Sob.: 08:00-16:00
Niedz.: 08:00-16:00
Legalna apteka
AN-PHARM Anna Puścion-Jakubik
ul. Transportowa 4, 15-399 Białystok
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.